Een fijne zomer!

GENIET! De zon schijnt! Word jij hier ook zo blij van? De zon geeft energie, mits met mate, iets wat we allemaal nodig hebben! We zijn voorbij de eerste coronacrisis. En wat doet dit met ons? We zijn toe aan de zomer! Alleen waar gaat jouw reis naartoe? Naar eigen (t)huis en tuin? Wij hebben onze vakantie geannuleerd, jammer maar helaas…Wat ik zie is dat we eigenlijk veel meer beïnvloed worden door onze omgeving dan dat we onszelf hier eigenlijk bewust van zijn. Door deze pandemie worden we op onszelf teruggeworpen. Voor iedereen een hele uitdaging.
Hoe is dit voor jou?

Het belang van wendbaarheid
Wendbaar zijn betekent dat je je aanpast aan wisselende omstandigheden. Dat kinkt mooi en blijkt voor ons allen vaak best moeilijk. Belangrijk is om nu jouw persoonlijke veerkracht aan te spreken. Dit noemt ik persoonlijk leiderschap in tijden van crisis in jouw leven, relaties en werk.

Persoonlijk leiderschap in de zomer; geniet zoveel je kunt.

Tijdens het geven van coachingsessies heb ik gemerkt dat je meer invloed hebt op jezelf, dan je denkt. Dit lukt via persoonlijke ontwikkeling. Zoek uit waar jij van geniet. Muziek? Dansen? Spelen? Lekker alleen zijn in de natuur? De zon? Neem er de tijd voor en ga er voor! Mijn tip; zoek meer spontaniteit in jouw leven, dat geeft vrijwel direct een vreugdevol gevoel! En dit is zeker mogelijk als je op zoek gaat naar wat wél mogelijk is voor jou.

Dit is mogelijk door je te richten op jouw persoonlijk leiderschap in leven, relaties en werk. Ik merk steeds meer dat persoonlijk leiderschap een groot effect heeft op iemands leven. Je bepaalt zelf welke loopbaan bij jou past, je maakt keuzes, je zoekt uit waar jij goed in bent. Belangrijk voor een fijn leven. En ook ‘hoe ga je om met relaties’. Hier is nog een wereld te winnen. Wat te doen bij spanning in relaties, bijv op je werk? Weglopen of juist blijven en dit bespreken? Lastig! En het goede nieuws; het is te leren! Als coach help ik jou hier graag bij, want het gaat jou vooral heel veel levensvreugde opleveren. Ga voor de dialoog; waarin je op zoek gaat om met elkaar de spanning te bespreken. Juist dan verdiept de relatie zich, vaak eerst een diep dal en dan weer een mooie hoge top. En dat voelt (in the end) goed!

Kennismaken?

Neem vrijblijvend contact op!

Deel dit bericht

Ik ontvang graag het gratis E-Book mijn pad naar persoonlijk leiderschap

Meer lezen:

Individuele trajecten

Het werken in teams lijkt vaak leuk, maar is in de praktijk vaak weerbarstig. Het is de kunst om gebruik te maken van elkaars kracht en elkaar te versterken. Door hierop in te spelen, elkaar beter te leren kennen en door passende oefeningen in te zetten, ondersteunt De Langen Consultancy teams om samen te groeien tot effectieve teams, waarin (weer) met plezier gewerkt wordt. Er ontstaat weer flow! En dan gaat iedereen weer vol energie aan het werk, alles gaat (weer) als vanzelf. Bij De Langen Consultancy kun je terecht voor een traject op maat om je als team te ontwikkelen. Wij helpen je om daar te komen waar jij naartoe wilt!

Onze aanpak

We beginnen altijd met een intake om de vraag helder te krijgen. Waar loopt uw team vast? Of welke vaardigheden wilt u versterken? Is de vraag helder, dan is ook duidelijk wat het resultaat van het traject moet zijn. We stellen een programma op maat voor u en uw team samen. Hierbij zetten we tools en werkvormen in, die passen bij de vraag, bij het team en bij de organisatie.

Teamcoaching

De Langen Consultancy werkt op een respectvolle wijze met teams. Met oog voor de eigenheid van ieder teamlid. In het traject van teamcoaching maken we op luchtige wijze gebruik van speelse oefeningen. Deze geven de teamleden inzicht in hun eigen rol. Maar ook de groepsdynamica wordt zichtbaar. Dit is de basis om te komen tot effectieve teams. Teamontwikkeling is het resultaat van goede samenwerking, maar hoe doe je dat? Daar gaan we mee aan de slag. Hierdoor stijgt jouw team tot grote hoogte en neemt jouw werkplezier enorm toe.

De Langen Consultancy heeft op speelse wijze een teamcoaching verzorgd voor een team van Aveleijn (organisatie voor mensen met een beperking).

MT Coaching & Executive coaching

Door inspiratie en enthousiasme creëer jij een groepsgevoel waardoor iedereen enthousiast wordt en er zin in krijgt. Door het versterken van jouw aandacht en focus en dat van jouw team verbetert de bedrijfsvoering. In dit traject vergroot je jouw coachingsvaardigheden om een hecht team te creëren, gericht op optimalisatie van onderlinge verbinding.

Recent hebben we nog een mooie heidag verzorgd voor een team aan de Universiteit Twente om de organisatie te herstructureren.

Verandermanagement

Een veranderproces starten is één ding, maar deze ook effectief maken en komen tot het gewenste resultaat is vaak een proces van vallen, opstaan en weer doorgaan. Hierbij is een planmatige aanpak belangrijk, waarbij het inspelen op actuele zaken ook van groot belang is. Een combinatie van de juiste interventies is een lange termijn traject.
Het verandertraject bedraagt gemiddeld 9 maanden tot een jaar, dan is de cultuur weer afgestemd op dat wat nodig en gewenst is. Een intensief proces met vele spelers.

De Langen Consultancy is sinds 2006 interim/verandermanager in zorgorganisaties.

Cultuurtrajecten & waardenworkshops

Meten is weten. Door met elkaar de huidige en de gewenste cultuur in kaart te brengen, creëren wij de basis voor een verbetertraject. Dit traject gaan wij tijdens een workshop van een dag samen vormgeven. We werken met een cultuurtest die we zelf ontwikkeld hebben (gebaseerd op een valide meetinstrument van Cameron&Quinn). Aan het eind van de dag heb je inzicht in culturen, in jouw huidige en de gewenste cultuur. Er is en een verbetertraject opgesteld, waarmee jij aan de slag kunt. Deze workshop is geschikt voor een afdeling en voor een afvaardiging van de hele organisatie.

De Langen Consultancy heeft cultuur- en waardentrajecten verzorgd voor diverse organisaties, waaronder Bureau Jeugdzorg, Universiteit Twente en een autobedrijf.

Aanbeveling:

Een fijne zomer!

Meer lezen:

E-BOOK Jouw pad naar persoonlijk leiderschap

Hierbij ontvang je het gratis E-Book ‘ Jouw pad naar Persoonlijk Leiderschap voor Leiders, professionals en ondernemers. 

Een fijne zomer!

Kennismaken?

Neem vrijblijvend contact op!

Deel dit bericht

Ik ontvang graag het gratis E-Book mijn pad naar persoonlijk leiderschap

Meer lezen:

Kennismaken?

Heb je een vraag  om informatie of wil je graag even kennismaken? 
Vul onderstaand formulier in en stel je vraag, je krijgt zo spoedig mogelijk antwoord, uiterlijk binnen 2 werkdagen. 

Contactgegevens

Heb je gevonden
wat je zoekt?

Kan ik je helpen?